קדימה צורן

רחוב חולות גאולים

0528384810

שירות לקוחות ימים ראשון - שישי

שעות פעילות

20:00 - 09:00

בתים למכירה רמת אמיר

בתים רמת אמיר

רמת אמיר- דו משפחתי 5 חד' +מרתף 4300000 ש"ח (נמכר)

שלט טוב

רמת אמיר בתים למכירה

בתים למכירה בקדימה צורן

 בתים למכירה ברמת אמיר 

שכונת רמת אמיר החדשה היא שכונה בתוך הישוב קדימה צורן. שכונה צעירה מלאת חיים ויופי, אוכלוסיה מגוונת וצעירה. בתים למכירה ברמת אמיר נבנו בסטנדרט גבוה מאוד, רובם בסגנון בנה ביתך מה שנותן לישוב צורה יפה וצבע מרענן. מחירי הבתים ברמת אמיר הם במגמת עליה האזור כולו שומר על רמת מחירי נכסים יציבה. מה שעושה את השכונה לאטרקטיבית ביותר זה הפארק שנבנה במרכז השכונה, הפארק מכיל מתקני שעשועים לרוב. הפארק כולל גם מתקני כושר ופארק גלגיליות משוכלל, ילדי הישוב משחקים בפארק ביום ועד רדת החשיכה. שבילי הליכה מסביב לפארק המאפשרים לחובבי הכושר ללכת במהירות, לעצור במתקני הספורט השונים.

נכסים למכירה ברמת אמיר

 נכסים למכירה בקדימה צורן שומרים על יציבות מחירים. מכוון שכך מתנהג שוק הנדל"ן בקדימה צורן, נמשכים לשכונת רמת אמיר החדשה זוגות צעירים בעלי מקצועות חופשיים  ומצב סוציואקונומי גבוה. אוכלוסיה בעלת יכולת החזר הלוואת משכנתה גבוה,אוכלוסיה איכותית. אוכלוסיה איכותית דורשת חינוך איכותי ברמה גבוה, אכן בצורן החינוך נחשב איכותי וברמה גבוה יחסית לאזורים מקבילים בארץ.

בתים ברמת אמיר אילה שרון

אם גם אתם רוצים איכות חיים לצד חינוך מדהים ואויר נקי. התקשרו עכשיו לאילה שרון תיווך סוויט הום sweet home . המשרד ממוקם בצורן משווק נכסים בקדימה צורן רמת אמיר והשרון. אנו נשמח להתאם לכם את הנכס הטוב ביותר בשבילכם. בית שמתאם בדיוק בשביל המשפחה שלכם . "לאילה פנית לא טעית" 0528384810. ראו גם דף לקוחות ממליצים באתר והתרשמו לטובה.

Call Now Button
× whatsApp