קדימה צורן

רחוב חולות גאולים

0528384810

שירות לקוחות ימים ראשון - שישי

שעות פעילות

20:00 - 09:00

דירות בתים למכירה בקדימה

קדימה-נמכרה דירת 3 חד' 1500000 ש"ח

בית בקדימה

קדימה- למכירה בית פרטי 7 חד'

סלון בקדימה

קדימה- למכירה בית בודד

גינה בקדימה

קדימה-למכירה קוטג'

על הישוב קדימה

על הישוב קדימה( קדימה צורן)

קדימה הוקמה בשנות ה -90, מיקם הישוב בצפון השרון. שכונת "בנה ביתך" החדשה, נחשבת לשכונה יוקרתית בקדימה. בשכונה הוקמו בעיקר בתים צמודי קרקע, דו משפחתיים ובתים פרטיים. בשכונת "בנה ביתך" גרים כיום כ 6000 אזרחים.

אפיון השכונה בנה ביתך"

בשכונה גרים  זוגות צעירים. בשנות הארבעים לחייהם, אוכלוסייה שרצתה מקום שקט. הרבה צמחיה וציוץ ציפורים. המעבר לקדימה היה, משיקול כלכלי בעיקר. אפשרי היה לרכוש בית  בקדימה, במחיר של דירה בעיר, אמנם קצת רחוק מהעיר, אבל קרוב למרכז.

אזורי בילוי בקדימה

בקדימה יש מעט מקומות בילוי לצעירים, מקום הבילוי העיקרי בישוב הוא באזור התעשייה. האזור ידוע כמוקד בילוי מרכזי לזוגות צעירים. באזור התעשייה יש מספר רשתות בתי קפה פאב אחד, מרכזי קניות -רמי לוי למשל ומכון כושר. הצעירים בעלי רישיון נהיגה מבלים בעיר הקרובה נתניה ,הרצליה או רעננה.

שרותי חובה בקדימה

בקדימה יש בתי ספר, גני ילדים. גם מתנסים, גנים, צהרונים, תנועות נוער. קופת חולים, גנים ציבוריים ברכת שחיה גדולה, כל השירותים הציבוריים שישוב יכול להציע.

תחבורה ציבורית

בקדימה יש תחבורה ציבורית ישנן תחנות אוטובוסים רבות הרכבות נמצאות במרחק של 15 דקות נסיעה ברכב מהישוב. תחנת נתניה ותחנת בית יהושע. ברכב פרטי ניתן להגיע לכביש 4 תוך 5 דקות.

מחירי הנדל"ן בקדימה

מחירי הנדל"ן בקדימה עלו מאוד ב 10 שנים האחרונות. יש מבחר בתים למכירה בקדימה הישוב מחזיק רמת מחירים יציבה מאוד.  שמשקיעים שקנו דירות בקדימה לפני כ 10 שנים עשו עסקות מניבות מאוד. גם היום מחירי הדירות יציבים ותמיד במגמת עליה, בחודשים האחרונים יש מגמה לאשר תכניות  תמ"א 38, כך ששוב תהיה עליה במחירי הנדל"ן.  יש לכם דירה בעיר? תוכלו במחיר הדירה שלכם. לרכוש לכם בית צמוד קרקע עם גינה. מקום פסטורלי, חינוך טוב מבית טוב, פשוט איכות חיים ואויר נקי. התקשרו עוד היום ל אילה שרון ממשרד התיווך sweet home.  נמצא לכם את הנכס המתאים לכם ביותר, בקדימה או בצורן0528384810 .

בתים למכירה בקדימה
Call Now Button
× whatsApp